up logoTargi Pracy „Wybierz lepszy start w przyszłość” to spotkanie adresowane w szczególności do studentów i absolwentów krakowskich i małopolskich Uczelni. 
 
Chętnych zapraszamy 17 kwietnia 2012 r. do auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 w godz. od 9.00 do 14.00.
 
Poza licznymi firmami z branży outsourcing, consultingu, technologii teleinformatycznych czy zarządzania zasobami ludzkimi obecne będą również mi.in. agencje doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. W tym dniu przedstawiciele firm zaprezentują  aktualne oferty pracy, praktyk i staży. 
 
Doradcy zawodowi z Biura Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego będą udzielać poradnictwa zawodowego a przedstawiciele Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości odpowiedzą na wszelkie pytania związane z założeniem własnej działalności gospodarczej i prowadzeniem biznesu.
 
Targi Pracy to również możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych tematyce tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz budowania własnego e-wizerunku.
 
Organizatorem Targów Pracy jest Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego.  
Więcej informacji na stronie www.up.krakow.pl/targipracy
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->