Festiwal HR 2012 wyróżnia się w gąszczu wielu studenckich projektów. Jest on unikatowym  przedsięwzięciem umożliwiającym zgłębianie tajników z zakresu ZZL. Pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu jest Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Personalni, które działa przy Katedrze Zarządzania Zasobami Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
 
Projekt skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką zarządzania zasobami ludzkimi. Głównym celem Festiwalu jest wyposażenie przyszłych pracowników działów personalnych w narzędzia potrzebne w pracy w branży HR. W dniach 23 – 27 kwietnia odbędzie się druga edycja Festiwalu. 
 
Przez cały tydzień na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbywać się będą bezpłatne warsztaty i wykłady, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać specyfikę pracy w szeroko rozumianym HR. Spotkania poprowadzą przedstawiciele najbardziej prestiżowych firm z branży HR zlokalizowanych w Krakowie: Aon Hewitt, Alexander Mann Solutions, Sedlak&Sedlak, Anacco, Manpower, Capgemini oraz Adecco. Potwierdzeniem udziału w warsztatach będą certyfikaty, które otrzymają wszyscy uczestnicy.
 
Podczas tegorocznej edycji Festiwalu odbędzie się Konkurs Wiedzy HR, w którym do wygrania są płatne praktyki w firmie Aon Hewitt. 
 
Zapisy na szkolenia oraz zgłoszenia do udziału w Konkursie Wiedzy HR będą możliwe na oficjalnej stronie projektu: http://personalni.uek.krakow.pl/festiwal-hr-2012/
Festiwal HR to szansa na zdobycie praktycznej wiedzy oraz cennego doświadczenia, które z pewnością wyróżnią każdego uczestnika na rynku pracy.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->