piotr gruszkaPiotr Gruszka - człowiek, który trzy lata temu w tureckim Izmirze poprowadził Polskę do pierwszego w historii naszych występów na Mistrzostwach Europy – zagości na UE w Krakowie.


Koło Naukowe Gospodarki i Administracji Publicznej (GAP) Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, zaprasza na dzisiejsze spotkanie dyskusyjne z cyklu VIP GAP, którego gościem będzie Piotr Gruszka.

Człowiek wielkiego kalibru. I to nie tylko ze względu na swoje 206 cm wzrostu. To także niekwestionowany rekordzista naszego kraju jeśli chodzi o występy w siatkarskiej reprezentacji, jej wielokrotny kapitan, jeden z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy i co najważniejsze - człowiek, który trzy lata temu w tureckim Izmirze poprowadził Polskę do pierwszego w historii naszych występów na tej imprezie - Mistrzostwa Europy.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (30.05) o godzinie 11.20 w Nowej Auli w pawilonie C przy ulicy Rakowickiej 27 w Krakowie.

VIP GAP to projekt Koła Naukowego GAP UEK. W jego ramach studenci zapraszają do akademickiej dyskusji znanych przedstawicieli świata polityki, mediów, sportu i kultury. Jak dotąd naszą Uczelnię odwiedzili m.in.: Kamil Durczok, Marek Niedźwiecki, Czesław Mozil, Grzegorz Miecugow, Adam Michnik, Maria Peszek, Marcin Meller, Andrzej Grabowski, Jerzy Stuhr, Krzysztof Globisz czy Krzysztof Materna.!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->