phoca thumb s wse logo27 czerwca Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera Krakowie zaprasza na kreatywne szkolenie „Potęga Internetu w Twojej klasie!” , czyli jak fascynować, inspirować i kształcić skutecznie z wykorzystaniem zasobów edukacyjnych dostępnych w Internecie.

 

 

Spotkanie odbędzie się w godz. 11:00- 13:00, w auli Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, ul. Westerplatte 11.
„Potęga Internetu w Twojej klasie!” to wyjątkowe wydarzenie  edukacyjne dotyczące  kreatywnego wykorzystania zasobów Internetu w procesie dydaktycznym i rozwoju osobistym. Spotkanie ma na celu zapoznać nauczycieli, wykładowców, licealistów oraz studentów z tematyką zastosowania najciekawszych, innowacyjnych projektów edukacyjnych w Internecie na przykładach najlepszych uczelni na świecie (m.in. Harvard, Yale, Oxford, Cambridge). plakatpotega
 

W trakcie szkolenia, przygotowanego przez kierunek Zarządzanie we współpracy z TEDxKraków, zaprezentowane zostaną najciekawsze projekty edukacyjne w Internecie. Spotkanie to będzie okazją do zapoznania się z metodami interaktywnymi i multimediami, wykorzystywanymi przez wykładowców prowadzących zajęcia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Organizatorzy mają nadzieję, że dynamiczna i otwarta formuła spotkania, zainspiruje uczestników do wprowadzenia lub doskonalenia nowoczesnych technik nauczania w trakcie zajęć.
 

Dodatkowe informacje dostępne na stronie: www.wse.krakow.pl

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->