baner tourcja 2012Przed nami 8 edycja krakowskiego SLOT FESTU - 10/11 listopada 2012. Tym razem SLOT FEST pod szyldem TOURcja. SLOT FEST to wspólna przestrzeń wypełniona na milion kreatywnych sposobów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ideą SLOTu jest tworzenie miejsca bezpośrednich spotkań w celu wymiany pomysłów, doświadczeń i wzajemnej inspiracji w różnych dziedzinach. To prawie 100 wydarzeń kulturalnych skupionych w jednym miejscu.

Psiakrew!

Na drodze przygotowaniom do 8. SLOT Festu stanęła niespodziewana przeszkoda!
Jan III Sobieski, najwyraźniej wzburzony po premierze "Bitwy pod Wiedniem", porwał i uwięził Bogu ducha winnego tureckiego mędrca Nasreddina Hodżę. Bez niego tourecki SLOT Fest nie ma szans się odbyć.

Potrzebujemy Waszej pomocy!

Do otwarcia więzienia potrzebne jest specjalne zaklęcie, którego fragmenty będzie można zdobyć podążając tropem wyznaczonych zadań. Waszym zadaniem jest odbicie mędrca z rąk porywczego króla.

Na wyzwolicieli Nasreddina czekają karnety na 8. SLOT Fest TOURcja - i nie tylko...

slot2012 gramiejska

Informacje podawane na Facebook'u!!!

Uwolnienia Nasreddina mogą podjąć się dwu/trzyosobowe grupy zaopatrzone w dobry humor, otwarty umysł i odrobinę wiedzy o Turcji. Weźcie kumpli, koleżanki, dzieci, rodziców, wujków i ciotki, szefową, kierownika, nauczycieli - każdego, kto ma ochotę na niezwykły niedzielny poranek w tureckich klimatach.

...szczegółowe informacje i pierwsze wskazówki w ciągu tygodnia na Facebooku.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->