up logo„Wybierz lepszy start w przyszłość” - pod takim hasłem odbędą się Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Chętnych zapraszamy 17 kwietnia 2013 r. do auli UP przy ul. Podchorążych 2 w godz. od 9.00 do 14.00.


Tegoroczne spotkanie adresowane jest w szczególności do studentów i absolwentów krakowskich i małopolskich Uczelni.

Poza licznymi firmami z branży outsorcingu, consultingu, technologii teleinformatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi prowadzącymi aktualną rekrutację na stanowiska pracy czy staże, obecne będą również agencje doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy.

Osoby myślące o założeniu własnej firmy będą miały możliwość porozmawiania z przedstawicielami Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości o korzyściach wynikających z założenia własnego biznesu. Targi Pracy to również możliwość udziału w bezpłatnych warsztatach poświęconych tematyce zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Podczas Targów Pracy doradcy zawodowi z Biura Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego, będą udzielać bezpłatnych porad w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych.
 
tp krakow2013

Organizatorem Targów Pracy ”Wybierz lepszy start w przyszłość” jest Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego. Sponsorami Targów Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego są HCL oraz Euroclear. Więcej informacji na stronie www.up.krakow.pl/targipracy
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->