Jeśli nowe technologie, media oraz edukacja są Twoją pasją, to nie może zabraknąć Ciebie na tegorocznej edycji EduCamp. Konferencja odbędzie się 8 maja 2013 r. w auli Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie, ul.Westerplatte 11.

Główny temat dyskusji dotyczyć będzie roli, którą odgrywają współczesne media w złożonym procesie uczenia się i nauczania. W czasie trwania konferencji uczestnicy będą mieli szansę wymienić się własnymi spostrzeżeniami oraz informacjami na temat nowoczesnych rozwiązań stosowanych w polskiej i światowej edukacji.

Prelegenci EduCamp 2013:
Damian Muszyński – medioznawca, bloger w serwisie „Na Temat”, pedagog mediów.
Paweł Kowaluk – specjalista ds. wdrażania nowych technologii learningowych w firmie Motorola Solutions.
Dominik Paszkiewicz – projektant interfejsów sieciowych, audytor, konsultant i szkoleniowiec z dziedziny dostępności i użyteczności.
Aleksander Sierżęga -  z wykształcenia socjolog. Realizuje projekty z obszaru nowatorskich sposobów wykorzystania gier symulacyjnych i ICT w edukacji.

Dzięki nieformalnej atmosferze konferencja EduCamp 2013 jest doskonałym miejscem do prezentacji nowych projektów, wymiany doświadczeń i kontaktów między uczestnikami. Wszystko to służy ciągłemu rozwojowi organizacji oraz zmianie postrzegania środowiska szkoleniowego przez resztę społeczeństwa.

Współorganizatorem konferencji EduCamp 2013 jest  Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konferencji oraz zainteresowanych tematyką edukacyjną i szkoleniową zapraszamy na oficjalną stronę EduCamp 2013 oraz profil w serwisie Facebook.

EduCamp 2013
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->