agh-logo14 lipca oficjalnie zakończyła się elektroniczna rejestracja kandydatów na studia stacjonarne I stopnia w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. W tym roku chętnych było aż 16 tys. osób!

Akademia Górniczo-Hutnicza na rok akademicki 2013/2014 przygotowała dla swoich kandydatów aż 9850 miejsc:
- 6 995 w ramach studiów stacjonarnych I stopnia,
- 2 855 w ramach studiów niestacjonarnym I stopnia.

Co znalazło się w tegorocznej ofercie edukacyjnej AGH? Na 16 wydziałach uczelni kandydaci otrzymali możliwość podjęcia studiów na 54 kierunkach i ponad 200 (często unikatowych w skali kraju) specjalizacjach. Wybrane kierunki studiów realizowane na krakowskiej uczelni:
- Automatyka i Robotyka
- Budownictwo
- Edukacja Techniczno-Informatyczna
- Elektronika i Telekomunikacja
- Elektrotechnika
- Energetyka
- Fizyka Medyczna
- Fizyka Techniczna
- Geodezja i Kartografia

Rekrutacja trwała od 3 czerwca do 4 lipca 2013 roku. Sądząc po ilości kandydatów (16 161 osób) – AGH cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony młodych ludzi, którzy w jej murach widzą swoją przyszłość akademicką. Całkowicie zgadzamy się z wyborem tegorocznych maturzystów! Krakowska uczelnia już wielokrotnie udowodniła, iż jej oferta edukacyjna i doskonale przygotowane programy studiów należą do najlepszych w kraju!

Jeśli planujecie studia niestacjonarne na AGH, to mamy dla Was dobrą informację – rekrutacja na studia w trybie zaocznym potrwa jeszcze tydzień!
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->