dietl logaW Pałacu Spiskim rezydować będą władze uczelni już od nowego roku akademickiego, który zaczyna się 1 października. Jeśli musicie wybrać się do rektoratu, to skierujcie swoje kroki na Rynek Główny w Krakowie! W nowej siedzibie organizowane będą ponadto wszystkie, najważniejsze wydarzenia w życiu całej społeczności akademickiej uczelni Dietla.

Ogromna aula będzie stałym miejscem inauguracji nowego roku akademickiego, międzynarodowych kongresów oraz sympozjów, jak również spotkań studentów ze światem biznesu. Studenci będą korzystać z Pałacu Spiskiego w trakcie regularnych zajęć: konwersatoriów, wykładów, laboratoriów oraz ćwiczeń.

Nowa siedziba ma jeszcze jeden znaczący atut, a mianowicie - doskonałą lokalizację. Po zakończonych zajęciach studenci będą mogli wybrać się do licznych w tym rejonie: restauracji, księgarni oraz klubów.
palacspiski
Źródło: http://commons.wikimedia.org/wiki

Rozwój infrastruktury zawsze niesie za sobą pozytywne zmiany. Świetna lokalizacja i położenie w ścisłym centrum miasta sprawia, iż studenci na pewno docenią inwestycję władz Dietla!

Pałac Spiski - jedna z zabytkowych kamienic przy Rynku Głównym w Krakowie.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->