Dynamiczny rozwój współczesnej gospodarki jest w dużej mierze zasługą nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Jeśli interesują Was te obszary, to zapewne będziecie chcieli wziąć udział w InfoMEET, czyli bezpłatnych konferencjach specjalistycznych z IT oraz targach pracy. Pamiętajcie – 16 listopad, Kraków, hotel Aspel! Nie może Was tam zabraknąć!

"Informatycy mogą przebierać w ofertach pracy" - takie opinie na temat rynku pracy i branży IT można znaleźć w niemal każdej gazecie, portalu, etc. Jest to oczywiście prawda, gdyż dynamiczny rozwój gospodarki spowodował znaczący wzrost zapotrzebowania na specjalistów z właśnie tej dziedziny. Czy w takim razie warto zainteresować się karierą zawodową w IT? Odpowiedź znajdziecie na InfoMEET!
infomeet
InfoMEET jest miejscem spotkań specjalistów, liderów branży oraz wszystkich osób, które interesują się nowoczesnymi technologiami. Jeśli chcecie wziąć udział w bezpłatnej konferencji, którą poprowadzą doświadczenie eksperci, to koniecznie musicie pojawić się 16 listopada w Krakowie. "Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń z liderami branży IT, nawiązanie nowych kontaktów oraz okazja spotkania ze znajomymi to główna idea InfoMEET".

Wystąpią m.in. :
- Wojciech Paździor "Naturalny networking"
- Maciej Kurek "Hostingowe i domenowe pułapki – Tips&triks zdradza firma hostingowa"
- Mariusz Kapusta "Dlaczego wszyscy ludzie kłamią i jak to zmienić?"
- Szczepan Faber "Gradle - jak zbudować najlepsze narzędzie i nie zbankrutować"
- Piotr Łaskawiec "Zaawansowane techniki tworzenia i monitorowania aplikacji opartych o JVM"
- Maciej Nabożny "Prywatna chmura CC1"
- Tobiasz Koprowski "Certyfikacja a kariera w IT. Self Case Study"
- Krzysztof Korzonkowski "Organizacja Zarządzania Zmianami (change requestmagement) a efektywność pracy nad oprogramowaniem"
- Mariola Zięba"Zmiana pracy – o czym pamiętać wybierając przyszłego pracodawcę"

Wszyscy chętni będą mogli także zapoznać się z aktualną ofertą rekrutacyjną przedsiębiorstw, które uczestniczą w InfoMEET. Wśród nich znajdziecie wiele cenionych marek m.in. : IBM, MOTOROLA SOLUTIONS, HAYS, Antal International, Sabre Holdings, Telaxus, Active Strategy Grupa Adewb.

Data: 16 listopada 2013 r.
Miejsce: Kraków, hotel Aspel

Bezpłatna rejestracja pod adresem: http://novial.pl/infomeet/p/24/infomeet-krakow
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->