konf mediow studenckichRozpoczęły się przygotowania do III edycji Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich w Krakowie. Uznani w branży dziennikarze poprowadzą warsztaty i panele skierowane do redakcji studenckich z całej Polski. Do tej pory byli to Marcin Meller, Dariusz Bohatkiewicz, Janina Paradowska, Piotr Mucharski czy Jakub Porada. Finał działań już w kwietniu w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jeśli działasz w studenckich mediach, zgłoś swoją redakcję do udziału w konferencji.

Konferencja jest oddolną inicjatywą Studenckiego Radia Frycz. Uznaliśmy, że Kraków jest odpowiednim miejscem na zorganizowanie takiego spotkania, tym bardziej, że sami jesteśmy często zapraszani do brania udziału w tego typu przedsięwzięciach – tłumaczy Marcin Mucha Redaktor Naczelny rozgłośni. Poprzednie edycje przyciągnęły do Krakowa ponad 200 osób. Jest to dowód na niesłabnące zainteresowania studiami dziennikarskimi i samą profesją. Podczas trzech dni Konferencji odbędą się panele i warsztaty. Zakres tematyczny jest szeroki - od korespondencji wojennej, przez videoblogi, reklamę w komercyjnych rozgłośniach po dziennikarstwo polityczne i religijne. Organizator chce umożliwić w ten sposób wymianę poglądów z doświadczonymi dziennikarzami oraz zintegrować środowisko mediów studenckich. Całość przedsięwzięcia potrwa od 9 do 11 kwietnia 2014 roku w Krakowskiej Akademii.

Udział w Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich mogą wziąć zarówno grupy, jak i pojedyncze osoby działające w studenckich mediach. Mile widziani są również ci, którzy dopiero zaczynają swoje zmagania na tym polu.

Kontakt dla zianteresowanych udziałem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji znajdziesz na stronach: www.radiofrycz.pl oraz www.facebook.com/spotkaniemediowstudenckich.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->