inventurniej18. marca 2014 roku rozpocznie się III Międzyuczelniany Konkurs Wiedzy Turystycznej "InvenTurniej". Organizatorem jest Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji InvenTur, które działa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci z Krakowa!

Tematyka tegorocznej edycji konkursu InvenTurniej będzie ściśle powiązana z igrzyskami olimpijskimi. Turniej odbywać się będzie w formule drużynowej, a każdy zespół liczyć będzie trzy osoby. Organizatorzy podzieli konkurs na 3 etapy, w których zawodnicy odpowiadać będą na pytania dotyczące głównego tematu turnieju. Do drugiego etapu przejdą trzy drużyny, które uzyskały najwyższą ilość punktów. Finał konkursu będzie rozgrywką pomiędzy dwoma najlepszymi zespołami.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody! Warto przypomnieć, że w pierwszej edycji głównymi nagrodami były kursy pilota wycieczek oraz weekendowe pobyty w polskich górach. W III edycji konkursu również czekają na Was interesujące nagrody!

Poprzednie dwie edycje InvenTurnieju cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród krakowskich studentów. Organizatorzy mają nadzieję, że w tym roku chętnych będzie równie wielu.

Patronat honorowy nad imprezą objęli rektorzy UEK, UP, AWF oraz Biuro Turystyczne Gaudeamus.

Konkurs odbędzie się 18 marca 2014 roku na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Formularz zgłoszeń znajduje się na stronie internetowej www.inventurniej.uek.krakow.pl oraz https://www.facebook.com/inventurniej

W konkursie udział weźmie 10 drużyn, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->