wtwz konferencjaKoło Naukowe Procesu Zarządzania serdecznie zaprasza studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz wszystkich sympatyków zarządzania na III Ogólnopolską Konferencję Naukową "Współczesne trendy w zarządzaniu". Tegoroczna edycja zostanie zorganizowana we współpracy z Kołem Naukowym Zarządzania VISTA z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Jest to pierwszy projekt Koła Naukowego Procesu Zarządzania, którego organizacja wykracza poza ramy nie tylko samej uczelni, ale też całego miasta Krakowa. Organizatorzy mają nadzieję, że współpraca z Kołem Naukowym Zarządzania VISTA układać się będzie pomyślnie i w następnym roku konferencja będzie mogła odbyć się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się 25 marca 2014 r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, podczas której zaplanowano aż cztery sesje referatowe. Na każdej sesji będzie można posłuchać 4 prelegentów z autorskimi referatami. Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom oraz audytorium przerwy kawowe pomiędzy sesjami.

Terminarz
2 marca – nadsyłanie zgłoszeń
5 marca – ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych
16 marca – przesłanie prezentacji multimedialnych
25 marca – konferencja
30 kwietnia – nadesłanie artykułów

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej http://knpz.uek.krakow.pl (zakładka Projekty → Konferencja Naukowa → Formularz zgłoszeniowy). Wypełniony formularz należy nazwać swoim imieniem i nazwiskiem, a następnie wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w tytule maila słowo „Zgłoszenie".

Opłaty
Koszt udziału w konferencji wraz z publikacją artykułu wynosi 50 zł. W przypadku, gdy artykuł ma więcej niż jednego autora opłata wzrasta odpowiednio do ilości współautorów. Kwotę należy uiścić gotówką w dniu konferencji.

Publikacja
Artykuł jest publikowany jako rozdział w recenzowanej monografii zgodnie z wymogami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Oprócz formy wydrukowanej książki monografia ukaże się również w wersji elektronicznej (eBook) na stronie internetowej wydawnictwa Mfiles.pl, do której będzie darmowy dostęp dzięki Google Books.

Zakres tematyczny
Tematyka wystąpień podczas konferencji powinna zawierać się w ramach dyscyplin zarządzania i ekonomii. Do tej pory na konferencji pojawiały się następujące zagadnienia z zakresu zarządzania:
- controlling jako instrument zarządzania,
- efektywne negocjacje w biznesie,
- zarządzanie przez kaizen a zarządzanie przez innowacje - studium porównawcze,
- grywalizacja jako narzędzie zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem,
- budowa przewagi konkurencyjnej firm w oparciu o innowacje,
- zarządzanie przez wzmacnianie zaangażowania,
- wpływ zastosowanych technologii prezentacji treści na odbiorców,
- psychologiczne uwarunkowania mowy ciała w wybranych taktykach negocjacyjnych,
- najczęstsze błędy w zarządzaniu projektami,
- marketing w praktyce – Facebook,
- wydatki na badania i rozwój a rozwój regionów Polski.

Zapraszamy również na funpage konferencji https://www.facebook.com/konferencja.wtwz oraz do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->