Uniwersytet JagiellońskiChcecie poznać reguły komunikacji wizualnej, tworzyć interaktywne infografiki i otrzymać dyplom od Motoroli? Weźcie udział w bezpłatnym kursie oferowanym przez Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Kurs poświęcony metodom i narzędziom wizualizacji danych kierowany jest do studentów krakowskich uczelni wyższych.

Zajęcia obejmować będą następujące zagadnienia:
- języki i projektowanie wizualne,
- systemy interaktywne,
- interaktywne infografiki,
- wizualizacja danych numerycznych,
- sterowanie gestami, Microsoft Kinect SDK,
- programowanie w środowisku Android.

Zajęcia odbywać się będą w budynku Instytutu Fizyki, ul. Reymonta 4, w okresie od 10 marca do 30 czerwca 2014 r. (poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 18:00 – 20:30, soboty w godzinach 8:00 – 14:00).

Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego (DOC, PDF) i wysłania go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nie później niż do godz. 23:59 dnia 5 marca 2014 r. Każda osoba zostanie powiadomiona o wyniku rekrutacji drogą mailową najpóźniej 7 marca. Liczba miejsc jest ograniczona do 30 osób.

Ukończenie kursu potwierdzone będzie dyplomem wystawionym przez organizatorów (Motorolę i Uniwersytet Jagielloński). Studenci mogą również starać się na swoich macierzystych uczelniach o uzyskanie punktów ECTS. Według kalkulacji organizatorów powinno to być 8 punktów.
kurs interaktywnej komunikacji wizualnej
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->