III Konferencja Naukowa Współczesne Trendy w ZarządzaniuSerdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz sympatyków ekonomii i zarządzania na III Konferencję Naukową "Współczesne trendy w zarządzaniu". Organizatorami tegorocznej edycji są: Koło Naukowe Procesu Zarządzania UE Kraków oraz Koło Naukowe Zarządzania VISTA UE Wrocław.

Wydarzenie jest okazją do spotkania młodych naukowców przedstawiających dany problem z punktu widzenia twardych zasad racjonalności ekonomii oraz praktyków biznesu, którzy z tymi problemami spotykają się na co dzień w swojej pracy zawodowej. Tematyka wystąpień podczas konferencji zawiera się w szerokim rozumieniu dyscyplin zarządzania i ekonomii, jednak z naciskiem na ich najnowsze kierunki i teorie.

Najważniejsze informacje: III Konferencja Naukowa "Współczesne Trendy w Zarządzaniu" odbędzie się 25 marca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w Pawilonie Sportowo-dydaktycznym w sali 8. Otwarcie konferencji oraz pierwszy panel rozpoczną się o godz. 9:30. Zakończenie planowane jest na godz. 17:00.

Wszelkie szczegóły dotyczące konferencji oraz harmonogram znajdziecie na poniższym plakacie.

Zapraszamy również do śledzenia strony konferencji na Facebook'u https://www.facebook.com/konferencja.wtwz
III Konferencja Naukowa Współczesne Trendy w Zarządzaniu
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->