uek-logo25 marca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyła się trzecia edycja konferencji naukowej pt. "Współczesne trendy w zarządzaniu". Organizatorami tegorocznego wydarzenia było Koło Naukowe Procesu Zarządzania przy współpracy z Kołem Naukowym Zarządzania VISTA działającym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Udział w konferencji wzięli studenci i doktoranci z całej Polski. Oprócz reprezentantów Uczelni organizujących wydarzenie (UE Kraków i UE Wrocław) uczestnicy mieli okazję wysłuchać prezentacji osób z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Była też okazja, aby spotkać się z zarządzaniem w praktyce, o którym opowiedzieli menedżerowie firmy Tesco (sponsora wydarzenia). Opowiedzieli o tym, jak pozyskiwać i utrzymywać talenty w firmie, jak działa centrum dystrybucji Tesco oraz w jaki sposób firmy mogą wzbudzać zaangażowanie i potencjał pracowników.

Konferencja była wydarzeniem otwartym dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką, którzy przybyli licznie i aktywnie uczestniczyli w dyskusji. Warto wybrać się na następną, już czwartą edycję konferencji, która odbędzie się wiosną 2015 r.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->