"Inżynieria finansowa w różnych sektorach gospodarki" to temat III Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 30.05-01.06 na Wydział Matematyki Stosowanej AGH. Organizatorem ogólnopolskiej konferencji jest Koło Naukowe Modelowania Finansowego. Odbywa się ona m.in. dzięki wsparciu finansowemu w ramach projektu Stypendium im. Lesława A. Pagi.

iiikkmf 
 
Z racji szerokiego zakresu tematycznego konferencja zostanie podzielona na pięć bloków, tj. prelekcje ekspertów, prezentacje firm, referaty studentów oraz wystąpienia praktyków rynkowych i absolwentów KNMF. Każdy z bloków tematycznych realizuje inne cele. Zostały one dobrane w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniać i spełniać główne założenia konferencji. Konferencja ma być pomostem pomiędzy środowiskiem akademickim, a światem branżowym, ukazywać studentom wkraczającym na rynek pracy możliwe ścieżki kariery i rozwoju w dziedzinie matematyki finansowej. Wydarzenie to będzie wspaniałą okazją do lepszego zaznajomienia się metodami matematycznymi stosowanymi w finansach, a spotkania z praktykami dawką cennych porad i wiedzy opartej na doświadczeniu.

Zachęcamy do wygłaszania własnych referatów, dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma certyfikat. Przerwy między prelekcjami umilać będzie bufet. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej: www.knmf.agh.edu.pl/index.php/konferencje-naukowe
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->