Uczelnie Dietla20 maja w budynku głównym Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie firma Astral odbędzie się spotkanie rekrutacyjne dla firmy Steiner. Po prezentacji osoby chętne serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Jeśli marzysz zatem o pracy w sektorze SPA na luksusowych statkach turystycznych, to jest to dla Ciebie doskonała okazja, żeby zrealizować plany.

We wtorek 20 maja o godzinie 9:00 rozpocznie się prezentacja firmy Steiner specjalnie dla studentów Dietla. Będzie to doskonała okazja, żeby bliżej zapoznać się z bogatą ofertą rekrutacyjną firmy, oraz specyfiką pracy na luksusowych statkach pasażerskich. Spotkanie będzie prowadzone przez firmę Astral wraz z HR managerem firmy Steiner.

Po zakończeniu prezentacji przeprowadzona zostanie rekrutacja, składająca się z testu praktycznego oraz autoprezentacji w języku angielskim.

Do przeprowadzenia testu praktycznego dla kosmetyczek potrzebne będą kosmetyki do masażu, demakijażu, płatki do demakijażu, dwa ręczniki oraz uniform, jeśli ktoś nie posiada profesjonalnego stroju, można dokonać testu w białym t-shirt i sportowych spodniach, do tego sportowe obuwie.

Astral Limited zajmuje się rekrutacją personelu luksusowych statków pasażerskich od 1989r. Przez 25 lat działalności przeprowadziła rekrutację dla ponad 100 statków pasażerskich na całym świecie m.in. dla Carnival Cruise Lines, Apollo Ship Chandlers Inc., Crystal Cruises, Costa Cruise Lines, Sea Dream Yachts i wiele innych. Dokładając wszelkich starań aby każda z osób, której marzeniem jest praca na najbardziej ekskluzywnych statkach świata, znalazła swoje miejsce na pokładzie jednego z nich.

Steiner od ponad 40 lat jest operatorem salonów SPA znajdujących się na luksusowych statkach pasażerskich. Przez ten okres zatrudnił ponad 50 000 specjalistów z dziedzin SPA, Beauty i Fitness dając możliwość pracy w ekskluzywnych warunkach oraz zwiedzenia najpiękniejszych miejsc na świecie.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->