akcja reakcjaProjekt „AKCJA rekreacja” rozpoczął 6 maja tegoroczne Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Na ten aktywny początek studenckiego święta Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji InvenTur przyciągnęło wielu studentów.

Wydarzenie rozpoczęło się spotkaniem z Bogdanem Wentą, który opowiedział o swoim doświadczeniu w roli sportowca oraz przekonywał, jak ważny jest zdrowy i aktywny tryb życia.

Tuż po spotkaniu ruszyły kolejne atrakcje na Kampusie UEK'u. Można było odprężyć się przy grach planszowych, poćwiczyć na ergometrze czy też z różnymi ciężarkami. Na boisku asfaltowym każdy chętny student mógł zagrać w speed badmintona. Na wszystkich chętnych do aktywnego rozpoczęcia Juwenaliów 2014 czekały przeróżne nagrody. Liczne wejściówki, karnety podczas wydarzenia znalazły swoich właścicieli. W tym samym czasie cztery drużyny stanęły do walki o cenne nagrody podczas gry miejskiej. Cała tematyka gry była związana z rekreacją. Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili szukając na Kampusie UEK'u kolejnych wskazówek.

Gdy już się ściemniło, wszyscy spragnieni pirotechnicznych wrażeń mogli przenieść się na boisko asfaltowe, gdzie miało miejsce FIRE SHOW w wykonaniu Mikołaja Kubowicza – studenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Na sam koniec pełnej wrażeń i atrakcji „AKCJI rekreacji” chętni uczestnicy mogli rekreacyjne pograć w świecącego speed badmintona.

Po wyczerpaniu wszystkich atrakcji w Kampusie UEK studenci mogli przenieśli się na AFTERPARTY do RIN music club.

Pełną fotorelację z wydarzenia znajdziecie na Facebooku.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->