Duża dawka inspiracji oraz żywiołowa atmosfera stworzona przez 500 uczestników. Tak wyglądał motivati:ON Kick.

Szkolenie Motivati:ON Kick nazywane było największym bezpłatnym motywacyjnym wydarzeniem w Krakowie tej wiosny. I rzeczywiście spełniły się zapowiedzi organizatorów bo 30 maja na auli głównej Centrum Dydaktyki AGH pojawiło się blisko 500 uczestników.
motivationkickon
Wystąpienie Marcina Pawelca – głównego trenera i założyciela StuGO.pl było bardzo energetyczne i uczestnicy ani na moment nie stracili entuzjazmu i zapału. Marcin w swoim wystąpieniu połączył inspirujące przemówienie z elementami warsztatu czy nawet teatru (odgrywając zabawne scenki nawiązujące do ludzkich przywar).
motivationkickon

Entuzjazm królował tego dnia na auli Centrum Dydaktyki AGHu. Emanowali nim zarówno uczestnicy jak i obsługa szkolenia i sam prowadzący. Dla osób, którym nie udało się dotrzeć i uczestniczyć w evencie na żywo organizatorzy postanowili przygotować niespodziankę - darmowe fragmenty ze szkolenia motivati:ON Kick.

Żeby je otrzymać wystarczy wejść na stronę: www.motivation-kick.stugo.pl i na samym dole zostawić swoje maila.
motivationkickon 4
Pierwsze zdjęcia oraz krótki film ze szkolenia już są dostępne publicznie na Facebooku StuGO.pl pod adresem: www.facebook.com/stuGO
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->