uniwersytet rolniczy krakw   ikonkaJuż 18 marca 2015 roku od godziny 19.00 do 22.00 w Centrum Kongresowym UR (al. 29 Listopada 46) odbędą się bezpłatne warsztaty w ramach konceptu Komunikacji Ekstrakcyjnej, zorganizowane przez Akademię Dobrego Startu Akados! Warsztaty poprowadzi zawodowy negocjator, biznesmen - Krzysztof Sarnecki.

Wydarzenia Level UP to cykl warsztatów dla studentów i absolwentów, prowadzonych w ramach działalności Akademii Dobrego Startu. Prelegentami wydarzeń są jedni z najlepszych trenerów biznesu w Polsce. Na spotkaniu można dowiedzieć się między innymi:
  • Jak skrócić czas trwania spotkań projektowych o 75% i zwiększyć jednocześnie efektywność zespołu?
  • W jaki sposób można przełożyć „nieprzekładalny" egzamin?
  • Jak załatwić pożądany termin w zarezerwowanym już dniu?
  • Jak umówić się na spotkanie z osobą nieosiągalną?
  • Co zrobić, żeby Twój pomysł przebił się wśród setek innych?
Zdobądź wiedzę, która do tej pory nie była dostępna w Polsce. Zmaksymalizuj swoją skuteczność w komunikacji, która nawet w trudnych sytuacjach pozwoli Ci budować mosty zamiast murów. Sprawdź, jak zupełnie nowe możliwości w komunikacji otwierają się przed Tobą już po wyjściu z auli.

Warsztat poprowadzi zawodowy negocjator - Krzysztof Sarnecki – biznesmen, który zdecydowaną większość swojej kariery spędził w kraju, który jest ojczyzną większości obecnie panujących koncepcji oraz innowacji biznesowych - USA. Ekspert w sztuce negocjacji. Jeden z niewielu w Polsce zawodowych negocjatorów. Przez 20 lat prowadził własną działalność gospodarczą w Stanach Zjednoczonych, Fundator, Założyciel i wieloletni Prezes największego ośrodka edukacyjnego dla Polaków za granicą - Academy of Business & Career Development w Chicago. Brał udział w transformacji ponad 600 firm w Stanach Zjednoczonych i 100 firm w Polsce.

Wydarzenia oraz warsztaty firmy Akados organizowane są dla studentów, absolwentów oraz młodych ludzi, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na rynku pracy. Szkolenia organizowane są zarówno dla studentów UR, jak i innych uczelni.

Akademia Dobrego Startu AKADOS to program pozauczelnianej edukacji biznesowej łączącej innowacyjną wiedzę ze skutecznym sposobem przekazu. Celem jest ukształtowanie nowego pokolenia Polaków, profesjonalistów pełnych pasji, konkurencyjnych na światowym rynku pracy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

ZAPISY
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->