fn krakow 2015Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Główny Organizator XV Festiwalu Nauki) zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Światła i cienie nauki". Konkurs adresowany jest do młodzieży szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osób dorosłych.
 
W dniach od 20 do 23 maja 2015 roku, odbędzie się XV Festiwal Nauki w Krakowie, to wydarzenie popularnonaukowe organizowane przez wszystkie krakowskie uczelnie oraz Instytuty Badawcze Polskiej Akademii Nauk , którego głównym celem jest prezentacja działalności naukowej i dydaktycznej uczelni, a przede wszystkim bezpośrednie spotkania, rozmowy i dyskusje z pracownikami naukowymi i studentami. Tegoroczne hasło Festiwalu Nauki „Oświeć się" nawiązuje do uchwalenia przez Zgromadzenie Ogólne ONZ roku 2015 Międzynarodowym Rokiem Światła i Technologii Wykorzystujących Światło.
 
Prace konkursowe należy składać do 30 kwietnia 2015r. Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem i szczegółowe informacje dostępne są na stronie Festiwalu www.festiwalnauki.krakow.pl.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->