Logo ZSN AGHZrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w XII Ogólnopolskim Spotkaniu Studentów Niepełnosprawnych, które odbędzie się w dniach 10-13 lipca 2015 r. w Krakowie.

Konferencja organizowana jest przez Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych AGH, a współorganizatorami są Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych trzech krakowskich uczelni, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Politechniki Krakowskiej.

Temat tegorocznego Spotkania brzmi: Jak ONi kochają. Podczas Konferencji poruszona zostanie tematyka związków, rodzin i seksualności osób niepełnosprawnych. Zaproszeni zostaną prelegenci i goście, którzy związani są z działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych i przedstawią powyższe zagadnienia w świetle naukowych wyników badań lub na podstawie swoich doświadczeń osobistych.

Organizatorzy mają nadzieję, że Spotkanie to będzie okazją do wymiany poglądów i doświadczeń oraz nawiązania współpracy między przedstawicielami uczelni z całego kraju, a także inspiracją do podjęcia działań na rzecz niwelowania barier społecznych pomiędzy osobami pełnosprawnymi a środowiskiem osób niepełnosprawnych. Z tego względu Organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału w Spotkaniu przedstawicieli wszystkich organizacji studenckich zainteresowanych kształtowaniem świadomości na temat różnych wymiarów niepełnosprawności.

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
603-618-183
https://www.facebook.com/OSSN.Krakow?_rdr=p

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->