logoceJuż 5 grudnia obędzie się konferencja przygotowana z myślą o programistach i specjalistach IT. Code Europe to największa konferencja programistyczna w Polsce, podczas której uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach i prelekcjach liderów w branży IT.

Interesujesz się branżą IT lub na co dzień zajmujesz się programowaniem? A może studiujesz i chciałbyś się rozwijać w tym kierunku? Skorzystaj i weź udział w darmowej konferencji organizowanej przez Grupę Absolvent.pl!

- Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w branży IT rozwój jest kluczowy. Poszukiwanie wiedzy, kontakt z najlepszymi fachowcami i udział w warsztatach są niezwykle ważne dla każdego, kto wiąże swoją przyszłość z programowaniem czy ogólnie pojętą informatyką - przyznaje Tomek Kreczmar, menadżer projektu. - Na Code Europe chcemy pójść o krok dalej, dlatego poruszymy nie tylko typowo programistyczne tematy. Dotkniemy nieco futurystycznych obszarów, zastanawiając się wspólnie z uczestnikami jakie w przyszłości pojawią się zawody w świecie IT. Czy będą to treserzy robotów, a może opiekunowie sztucznych inteligencji? - dodaje.

Tegoroczna konferencja jest pierwszą i z pewnością nie ostatnią edycją Code Europe. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto na co dzień zajmuje się programowaniem, pracuje w dziale IT lub interesuje się tą branżą. Organizatorzy wydarzenia, Grupa Absolvent.pl, zadbali o to, aby wykłady i prelekcje obejmowały aktualną tematykę z branży IT. Backend i Frontend, Mobile, Big Data – to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone przez prelegentów. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów zagranicznych liderów z branży oraz najlepszych polskich specjalistów, m.in.:
  • Douglasa Crockforda – światowej legendy JavaScriptu, guru Frontendu i mistrza kodowania,
  • Larsa Klinta – pasjonata ekosystemu MS, który zajmuje się rozwojem technologii HoloLens,
  • Marka Maśko z Sebre Polska
  • Michała Karzyńskiego z Intela,
  • Jakuba Walińskiego z ABB.
CE banerWWWkrakow
Konferencja odbędzie się w ICE Kraków Congress. Oprócz wykładów, program obejmuje również networking w zorganizowanych specjalnie na ich potrzeby strefach chill Code Europe. Organizator Code Europe - Grupa Absolvent.pl, ma już 6-letnie doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń dedykowanych osobom stawiającym na rozwój kariery. Na każdą edycję największego z nich - Absolvent Talent Days (www.talentdays.pl), rejestruje się 55 tysięcy studentów i absolwentów. To dlatego, że oprócz promowania ofert pracy, poprzez debaty i szkolenia dba o edukację uczestników.

Sprawdź pełen program wydarzenia.

Bilety pobierzesz tutaj.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->