logo ignatianumJuż 5 kwietnia w środę odbędzie się Dzień Otwarty Akademii Ognatianum w Krakowie. W programie oprócz zapoznania się z ofertą uczelni, wykładowcami i opiniami studentów, przewidziane są także konkursy z nagrodami w postaci biletów do kina.

Dzień Otwarty rozpocznie się o godzinie 9.30. Na odwiedzających czekać będą studenci Ignatianum, którzy oprowadzą zainteresowanych po terenie uczelni. Opowiedzą, jak się studiuje na Ignatianum, gdzie można załatwić pilne sprawy oraz co można ze sobą zrobić w trakcie „okienka”. Rozmowa ze studentami to okazja na zdobycie cennych informacji „z pierwszej ręki”. Przewidziane są także konsultacje z Biurem Współpracy Międzynarodowej, które zajmuje się m.in. obsługą programem Erasmus. Opowiedzą o możliwościach wyjazdów na zagraniczne uczelnie w ramach studiów na Ignatianum. Z kolei w Biurze Rekrutacji będzie można się dowiedzieć, jak dostać się na studia na Ignatianum. Studenci będą też mogli wziąć udział w zajęciach otwartych, prowadzonych przez pracowników naukowo-dydaktycznych Akademii Ignatianum. Będzie to wykład Polityka prawa, prowadzony przez dra Radosława Zyzika, zajmującego się behawioralną ekonomiczną analizą prawa, który od strony praktycznej przedstawia problem, jak napisać prawo, które będzie skuteczne, a jednocześnie zrozumiałe dla normalnego obywatela.

O godzinie 11.30 będzie można z kolei podejrzeć ćwiczenia z dykcji i emisji głosu, prowadzone przez prof. Monikę Rasiewicz, która jest jednocześnie opiekunek uczelnianego koła teatralnego. Prof. Rasiewicz pokaże, jak poprawnie wykorzystywać podstawowe narzędzie pracy każdego człowieka, czyli głos. Na zajęciach uczy między innymi, jak prawidłowo sterować oddechem, akcentem i intonacją, aby mówić bardziej zrozumiale i komunikatywnie.

dni otwarte ai

Chcesz wiedzieć więcej? Bądź na bieżąco!


!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->