agh logo18 marca odbędą się wiosenne Targi Pracy AGH. Organizatorem wydarzenia skierowanego do studentów oraz absolwentów uczelni jest Centrum Karier Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W tegorocznej edycji targów weźmie udział kilkudziesięciu wystawców, którzy poszukują kandydatów na praktyki i staże studenckie oraz oferują pracę dla absolwentów kierunków technicznych i przyrodniczych.

Targi Pracy AGH to największa tego typu impreza w regionie, organizowana z myślą o obecnych studentach, osób zaraz po studiach oraz tych absolwentach, którzy posiadają już pierwsze doświadczenie zawodowe. Udział w tegorocznej edycji weźmie 92 pracodawców z sektora przemysłowo-gospodarczego, w tym m.in.: Air Liguide Polska, Aiut, BWI Poland Technologies, CRH, DAN CAKE Polonia, IBM Polska, PGO Polska Grupa Odlewnicza, Ronal Polska, Wawel SA czy Zakłady Magazynowe Ropczyce. Tak duża liczba nagromadzonych firm wynika z faktu, iż pracodawcy niezwykle sobie cenią kandydatów wywodzących się ze środowiska akademickiego AGH. Odwiedzający targi będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami firm, dowiedzieć się wszystkiego o ofertach praktyk studenckich oraz staży, a także zapoznać się z wymaganiami stawianymi względem kandydatów biorących udział w rekrutacji.
Targi pracy Szymon Sroka KSAFWażnym stoiskiem na targach będzie stoisko Centrum Biura Karier AGH, gdzie doradcy zawodowi będą czekać na studentów i absolwentów uczelni. Każdy zainteresowany będzie mógł porozmawiać z doradcą zawodowym, umówić swoje CV przygotowane w języku polskim i angielskim. Uzupełnieniem wydarzenia będą prezentacje kilkunastu wystawców, podczas których przedstawiciele firm zaprezentują specyfikę i warunki pracy w ich strukturach, a także udzielą szczegółowych odpowiedzi na pytania studentów.

Pełną listę wystawców oraz szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziesz tutaj. 

Jak studiuje się na AGH? 
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->