kariera19 maja w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się spotkanie pod hasłem "Zostań specjalistą - dobre miejsca pracy czekają". Wydarzenie mające na celu przybliżenie nauki i biznesu, skierowane jest do studentów wszystkich uczelni, którym zostanie przedstawiona oferta edukacyjna II i III stopnia studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim.


W programie znajdą się również warsztaty HR, porady dotyczące rozmów kwalifikacyjnych, doradztwo zawodowe, spotkania z przedstawicielami firm, prezentacja programów wspierających młodych przedsiębiorców, indywidualne konsultacje, panele dyskusyjne z udziałem specjalistów o tematyce związanej z szeroko pojętą przedsiębiorczością i trendami na rynku pracy.

Udział w imprezie zadeklarowały m.in. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Wojewódzki Urząd Pracy, Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości oraz wiele innych instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości w regionie oraz firmy działające w specjalnych strefach ekonomicznych na terenie Krakowa i Małopolski.

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->