ujWykłady, warsztaty, doświadczenia, możliwość zwiedzania miejsc dostępnych na co dzień jedynie dla świata nauki oraz spotkania z wykładowcami i studentami, odpowiedzi na nurtujące pytania oraz rozwianie wszelkich wątpliwości w temacie „studia – najlepsze młodzieńcze lata", „jak może wyglądać moja przyszłość?"Tego i wielu innych atrakcji można spodziewać się podczas organizowanego w dniu 1 czerwca Dnia Otwartego Uniwersytetu Jagiellońskiego - start o godzinie 10.00.

Tegoroczny Dzień Otwarty UJ to przede wszystkim prezentacja tego, co na Uniwersytecie najcenniejsze - potencjału ludzkiego, ale nie obędzie się także bez licznych atrakcji, które uczynią ten dzień jeszcze bardziej niezapomnianym. Swoje drzwi otworzą dla odwiedzających wszystkie Wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zapraszamy na Ruczaj, gdzie w przestrzeni nowoczesnych budynków Kampusu 600-lecia Odnowienia UJ będzie można przeżyć namiastkę studiowania przedmiotów ścisłych, przyrodniczych i humanistycznych. Przyszłych fizyków i chemików zapraszamy na ul. Reymonta, a ekspertów językowych, humanistów i polonistów na ul. Gołębią. Zainteresowanych naukami medycznymi zapraszamy do centrum Krakowa oraz do odwiedzenia Prokocimia.

Imprezie towarzyszyć będzie urodzinowy piknik Krakowskiego Radia Akademickiego Radiofonia w Ogrodach Profesorskich. Szczegóły na: www.dzien-otwarty.uj.edu.pl

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->