logo wse rgb 150x50pxCzy Facebook jest narzędziem do sukcesu? Dlaczego Startup może zmienić świat? Czy marki mogą wygrać w Internecie z kotami? Na te oraz wiele innych ciekawych pytań z dziedziny nowych mediów odpowiedź poznają uczestnicy spotkania „Biznes i marketing w sieci - baw się i zarabiaj!”.


„Biznes i marketing w sieci - baw się i zarabiaj!” to wyjątkowy event edukacyjny, który odbędzie się 29 maja (wtorek) w godz. 9:30 – 13:00 w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, przy ulicy Westerplatte 11.

W ramach wydarzenia zaplanowane są prezentacje czołowych specjalistów z branży marketingu internetowego, którzy opowiedzą o swoich pomysłach biznesowych wcielonych w życie. Wśród zaproszonych gości znajdują się: Dorota Skop, Michał Taszycki (Applicake), Marek Przystaś (HanBright, ciufcia.pl), Mateusz Tułecki (Freelancer, Człowiek Roku Polskiego Internetu 2010), Dominik Szarek (ISTV), Paweł Loedl (Pride&Glory Interactive). Za wprowadzenie do tematyki eventu i przedstawienie prelegentów odpowiada Grażyna Urbanik -Papp i Łukasz Cioch – liderzy kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

„Biznes i marketing w sieci - baw się i zarabiaj!” to pierwsza tego typu lekcja przedsiębiorczości skierowana do młodzieży ponadgimnazjalnej. Uczniowie poznają najnowsze trendy w marketingu internetowym, dowiedzą się dlaczego social media są nieodłącznym elementem efektywnego Zarządzania, a także jak wygląda kultura organizacyjna w branży nowych technologii. Spotkanie ma na celu uświadomienie uczniom, że to nie tylko rozrywka ale również praca, w której można odnieść sukces.

Wstęp wolny! Więcej znajdziesz TUTAJ

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->