up logoKatedra Mediów i Badań Kulturowych Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie we współpracy z Polskim Towarzystwem Edukacji Medialnej oraz Niepublicznym Instytutem Kształcenia Nauczycieli WE zapraszają wszystkich nauczycieli szkół gimnazjalnych i licealnych (zwłaszcza klas medialnych i o profilu dziennikarskim) do udziału w warsztatach medialnych.


I edycja: „Metody badań mediów” odbędzie się w dniach 1-2 marca 2013 r. w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Więcej informacji
http://www.up.krakow.pl/main/htmlarea/uploaded/news/warszatymedialne.pdf

Z kolei w dniu 16 lutego 2013 r. odbędzie się kolejne spotkanie Uniwersytetu Dzieci i Rodziców. Zapraszamy dzieci i rodziców na wspólne zajęcia z geografii pt. "Indie w kalejdoskopie. Obrazy z podróży po Indiach", które poprowadzi dr hab. Roman Malarz, prof. UP wraz z zespołem z Instytutu Geografii Uniwersytetu Pedagogicznego.

Wykład rozpocznie się o godz. 10.00 w budynku głównym Uczelni w Audytorium im. prof. Wincentego Danka, ul. Podchorążych 2.

Natomiast już 13 lutego 2013 r. o godz. 20.00 w sali przy os. Stalowym 17 odbędzie się międzynarodowy mecz siatkówki. W spotkaniu zmierzą się drużyny Sekcji Sportowej AZS UP Kraków (Polska) oraz drużyna PALIANO (Włochy).

Zobacz spot spot reklamowy Uniwersytetu Pedagogicznego oraz wręczenie doktoratu honoris causa Jerzemu Owsiakowi.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->