xv sadeckie targi uczelni wyzszych plakat malyBogata oferta edukacyjna czołowych polskich uczelni wyższych oraz szereg dodatkowych atrakcji dla przyszłych studentów - tak będzie wyglądać jubileuszowa, 15 edycja Sądeckich Targów Uczelni Wyższych, którą zaplanowano na 20 lutego w hali MOSiR w Nowym Sączu.


W tym roku na targach swoją ofertę edukacyjną zaprezentuje kilkadziesiąt uczelni z całej Polski. - Będą to niemal wszystkie uczelnie z Krakowa, a także uniwersytety z Katowic, Kielc oraz Rzeszowa. Tradycyjnie nie zabraknie również sądeckich uczelni: Wyższej Szkoły Biznesu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej - wymienia listę wystawców współorganizator targów Michał Słowik.

Podczas imprezy młodzież będzie mogła zasięgnąć informacji na temat planowania kariery zawodowej w Narodowych Siłach Rezerwowych oraz dowiedzieć się jak skutecznie aplikować o unijne i miejskie dotacje na otwarcie własnej działalności gospodarczej. - Tą ofertę kierujemy do tych osób, którzy wiążą swoją przyszłość ze służbami mundurowymi bądź otwarciem własnego biznesu i kształceniem się w systemie zaocznym. Szczegółowe informacje w tych kwestiach będą udzielać na targach przedstawiciele WKU w Nowym Sączu oraz specjaliści z Nowosądeckiego Inkubatora Przedsiębiorczości i Funduszy Europejskich w Małopolsce - dodaje Michał Słowik.

Sądeckie Targi Uczelni Wyższych potrwają od godz. 10.00 do 14.00 Ich organizatorem jest Stowarzyszenie Profesjonalnego Samorządu oraz miasto Nowy Sącz.

xv sadeckie targi uczelni wyzszych plakat duzy
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->