13 maja w gmachu Krakowskiej Wyższa Szkoły Promocji Zdrowia odbędzie się spotkanie studentów z kilku czołowych, polskich uczelni medycznych. W ramach IV Konferencji Studenckich Kół Naukowych uczestnicy będą mieć okazję zaprezentowania przed szerokim audytorium swoich dotychczasowych osiągnięć i wyników swoich prac i prowadzonych badań.

W czasie trwania konferencji trzydziestu młodych naukowców, reprezentujących najlepsze uczelnie medyczne w Polsce, przedstawi swoje badania z zakresu medycyny i promocji zdrowia. Wystąpienia oceniane będą przez zespół jury. Najlepsi studenci otrzymają cenne nagrody, a ich prace będą mogły zostać opublikowane. W skład jury wchodzić będą wykładowcy akademiccy oraz inni studenci.

Jak zaznacza dr n. med. Magda Macko, opiekun Anatomicznego Koła Studenckiego KWSPZ oraz współorganizatorka konferencji. – „Konferencja Studenckich Kół Naukowych to okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy naukowej i prezentacji własnych badań. Prelegenci będą oceniani zarówno pod katem merytorycznym jak i jakości prezentacji oraz umiejętności wystąpień publicznych. To bardzo ważne doświadczenie dla młodych naukowców.”

Wszystkie wystąpienia w ramach IV Konferencji Studenckich Kół Naukowych są otwarte dla wszystkich studentów z Krakowa. Z najnowszymi badaniami z zakresu nauk medycznych można zapoznać się w salach budynku Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia przy ul. Krowoderskiej 73 od godz. 10.00 do 14.00.

Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedziba w Krakowie specjalizuje się w kształceniu na kierunkach związanych z medycyną, a w szczególności ze zdrowiem człowieka. Dzięki nowoczesnym programom studiów absolwenci zdobywają aktualną i cenioną na rynku pracy wiedzę, jak również praktyczne umiejętności z zakresu nauk medycznych. 
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->