dietl logaMożliwość odbycia rozmowy z potencjalnym pracodawcą jest dla młodych ludzi pierwszym krokiem do kariery zawodowej. W trakcie dyskusji można uzyskać odpowiedzi na tematy, które interesują Was najbardziej: jakie wymagania mają pracodawcy, które cechy są dla nich kluczowe, etc. Zapraszamy Was 10 sierpnia do Małopolskiej Wyższej Szkoły!

Spotkania w Dietlu odbywać się będą w każdą sobotę w godzinach 11-14 w siedzibie Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla przy ul. Wincentego Pola 4 w Krakowie. W jutrzejszej inauguracji wezmą udział wybitni specjaliści, którzy reprezentują branżę informatyczną oraz dziennikarską.

Jeśli zależy Wam na właściwym wejściu w dorosłe, zawodowe życie, to nie może Was tam zabraknąć! Zaproszeni pracodawcy i eksperci wyjaśnią Wam podstawowe kwestie związane z zatrudnieniem na współczesnym, dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Nie zdziwi Was zapewnia fakt, iż stałe poszerzanie kwalifikacji i umiejętności jest dla nich cenne, prawda? Dowiecie się również, że...
Najlepiej będzie jeśli po prostu wybierzecie się na jutrzejszą inaugurację i sami sprawdzicie co przygotowali dla Was organizatorzy!

W ramach zachęty możemy jedynie powiedzieć, że jeśli interesują Was nowoczesne technologie, to wykład, który będzie organizowany w siedzibie uczelni powinien Was bardzo zainteresować.

Więcej szczegółów znajdziecie na Portalu Studia.net
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->