prawdziwy prPolskie Stowarzyszenie Public Relations oraz Wyższa Szkoła Europejska zapraszają 5 marca 2014r. na wykłady specjalistów, które odbędą w ramach ogólnopolskiej konferencji "PRawdziwy PR". Wszystkich chętnych zapraszamy do auli głównej WSE w Krakowie, ul . Westerplatte 11.

Celem konferencji "PRawdziwy PR" jest propagowanie wiedzy z zakresu Public Relations i etycznych postaw w tej dziedzinie. Wiele osób nie wie na czym właściwie polega praca PR-owców, a ponieważ nie znajduje odpowiedzi na to pytanie zaczyna wierzyć w funkcjonujące mity na temat branży. Projekt ma charakter społeczno-edukacyjny, a do udziału w nim zapraszane są uczelnie wyższe, które następnie goszczą ekspertów PSPR wygłaszających prelekcje pod przewodnim tematem: Co to jest PR i na czym polega praca w branży.

Wśród ekspertów wystąpią:
- godz. 12:00 - Dariusz Tworzydło "Czynniki sukcesu w procesie budowania własnego wizerunku"
- godz. 13:00 - Sebastian Chachołek "Marketing polityczny"
- godz. 14:00 - Krystian Dudek "PR w XXI wieku. Co robić, czego unikać i czego się spodziewać."

Inicjatorem projektu jest Krystian Dudek, który stara się obalać mity związane z tą branżą. - W wykładach uczestniczyło już ponad tysiąc osób, a chętnych do wysłuchania czym tak na prawdę jest PR wciąż nie brakuje - mówi. Za projekt PRawdziwy PR 12 lutego br. Krystian Dudek odebrał w Warszawie nagrodę LWA PR 2013, jedno z najważniejszych wyróżnień w branży.

- Gratulujemy sukcesu i bardzo się cieszymy, że konferencja PRawdziwy PR odbędzie się także na naszej uczelni i aż trzy wykłady zostaną wygłoszone przez cenionych w branży specjalistów - mówi Iwona Stolarska, specjalista ds. PR Wyższej Szkoły Europejskiej.
wse plakat pr
Udział w wykładach jest bezpłatny!

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: www.polskipr.pl/projekty-pspr/prawdziwy-pr/
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->