10. Studencki Festiwal Informatyczny w KrakowieWszystkie osoby, które interesują się nowoczesnymi technologiami, zapraszamy serdecznie na 10. Studencki Festiwal Informatyczny! Odbędzie się on w dniach 27-29 marca 2014 roku, w Pawilonie U2 Akademii Górniczo-Hutniczej um. Stanisława Staszica w Krakowie.

Studencki Festiwal Informatyczny jest konferencją, za organizację którego odpowiadają wyłącznie studenci, członkowie kół naukowych informatyki: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Co roku SFI zrzesza studentów, pasjonatów oraz profesjonalistów z dziedziny IT, by w ciągu trzech dni trwania Festiwalu dzielić się umiejętnościami, doświadczeniami oraz pasją tworzenia niezwykłych rozwiązań z zakresu IT.

Udział w Festiwalu jest całkowicie bezpłatny!

Tegoroczna, 10. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego, w sposób szczególny wpisuje się w kalendarz konferencji technicznych, imponując bogatym programem oraz wysokim poziomem organizacji wydarzenia. W tym roku naszymi gośćmi będą m.in.: Rob Ashton, Piotr Faliszewski, Max Kriegleder, Bruce Lawson, Daniel Wilczak, Håkon Wium Lie. Ponadto warsztaty i konkursy towarzyszące konferencji będą świetną okazją do sprawdzenia i doskonalenia swoich umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym programem, umieszczonym na stronie internetowej www.sfi.org.pl

Studencki Festiwal Informatyczny 2014
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->