ujlogo130x150Czasem jest taki moment w życiu, każdego człowieka, kiedy zaczyna się myśleć o tym co robić dalej, jak się kształcić, rozwijać. Myślimy o tym czy lepiej zrobić kilka kierunków studiów, czy może dowiedzieć się jak założyć własną firmę i starać się robić w życiu to co się kocha.

Właśnie dlatego Sekcja Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego i eksperci z zakresu rekrutacji firmy Antal International postanowili wyciągnąć do przyszłych pracowników lub pracodawców pomocną dłoń i zorganizowali bezpłatne szkolenie. Na tym szkoleniu dowiemy się np. jak pokazać siebie od najlepszej strony na rozmowie kwalifikacyjnej, jak poprawnie pisać CV, właściwej interpretacji swoich atutów pod względem wymagań na dane stanowisko, budowanie swojej marki przez networking wraz z poznaniem przydatnych do tego narzędzi itd.

Szkolenie odbędzie się 15 października 2014 w Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu, ul. Czapskich 4

Zapisy proszę przysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule należy napisać "Antal 15.10.2014", a w treści trzeba podać swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów i czekać na potwierdzenie.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->